Loading

Cisza i spokój…

<< Wstecz

Tam gdzie prawdziwa cisza i spokój… Jeśli chcieliby Państwo poczuć się wyśmienicie oddychając czystym, rześkim nadmorskim powietrzem, kiedy to zwierzęta i ptaki wokół zapowiadają pory dnia, poczuć…

ROOM DETAILS

Tam gdzie prawdziwa cisza i spokój…

Jeśli chcieliby Państwo poczuć się wyśmienicie oddychając czystym, rześkim nadmorskim powietrzem, kiedy to zwierzęta i ptaki wokół zapowiadają pory dnia, poczuć zapach świeżo skoszonej trawy z dala od skupisk ludzi, wypić lampkę wina wieczorem w kwiatowym ogrodzie słuchając koncertu świerszczy otulając się przy tym miękkim pledem, rozkoszować się pięknem i architekturą natury, chłonąc ciepły dotyk letniego wiatru o poranku, uśmiechać się do bzyczących owadów, posłuchać własnych myśli na tarasie, rozsmakować się w niezapomnianym smaku z dzieciństwa, poczytać w ciszy i skupieniu interesującą lekturę , oddać się bez reszty pasji spacerowania, ujrzeć najpiękniejszy zachód słońca nad Bałtykiem a przy tym poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie tak jak we własnym domu gdzie czuć unoszącą się w tle rodzinną atmosferę, ciepło domowego ogniska, serce i pasję włożone w gotowanie czy też poczuć smak błogiego lenistwa, które Państwu zapewnimy. Zapraszamy do Siedliska Stary Dom.

Siedlisko Stary Dom to dwie klimatycznie urządzone sielskie chatki oraz dom. Łącznie 16 miejsc noclegowych. Dla dzieci latem powstaje plac zabaw z mega trampoliną, piaskownicą, zjeżdżalnią i basenem. Dorośli w tym czasie mogą odpoczywać na leżakach oddając się swej ulubionej lekturze lub aktywnie grać w badmintona. Można też bosymi stopami biegać po trawie lub nadmorskim piasku. Do Państwa dyspozycji są również rowery, kijki do nordic walking oraz mnóstwo gier planszowych. Wieczorem zaś można rozpalić prawdziwe ognisko i piec kiełbaski albo grillować na tarasie.

BOOKING

Book a Room

Info